Yuliya BevzenkoЕкскурсія для іноземців "Kyiv not Kiev"

Illustration
IllustrationМене звати Юлія Бевзенко, я вільно володію англійською і проводжу екскурсії впливовим іноземцям уже 10 років.


Моя екскурсія виконує завдання «показати Київ під час війни».Після моєї екскурсії в іноземних гостей складеться чітке розуміння того, що це за місто – Київ і як воно живе нині.
Ви можете бути впевнені, що вашим важливим гостям, які діставалися Києва кілька днів, я покажу місто найкращим можливим чином: я будув гарному гуморі, програма моєї екскурсії досконало розроблена та продумана до дрібниць, а в усіх локаціях, які ми маємо відвідати, на нас радо чекатимуть.
Моя англійська вільна, а таймінг – ідеальний: ми починаємо і закінчуємо екскурсію хвилина в хвилину.

Я дотримуюся всіх домовленостей, завчасно попереджаю про зміни і завжди є на зв’язку. Я надзвичайно відповідальна, виконую свої зобов’язання й ніколи нікуди не пропадаю. Працюю як ФОП третьої групи. 
Я працюю як годинник, умію розповідати цікаві історії та вільно володію англійською. Тут можна подивитися, кому я вже проводила екскурсії Києвом під час повномасштабного вторгнення.

Про екскурсію

Це екскурсія для впливових іноземців: відомих журналістів, бізнесменів, посадовців та інших друзів України й opinion leaders, яким ви хочете показати, як живе Київ під час війни. 

icon

План маршруту такий: Михайлівська площа, Десятинна вулиця, Старокиївська гора, Пейзажна алея, мурал «Час змін», Софійська площа і Національний заповідник Софія Київська всередині (якщо працює), волонтерський штаб (якщо це можливо в цей день), Майдан Незалежності. 

  • Тривалість екскурсії:2 години

  • Для кого екскурсія:іноземні гості

  • Комфортна кількість учасників: 15

  • Мова екскурсії:англійська

  • Вартість:від 15 000 гривень

Візьміть до уваги, що центральна тема екскурсії – життя сучасного Києва під час війни. Будь ласка, уточніть у своїх гостей, чи їх цікавить саме вона. Розповідь включає невеликий історичний екскурс для кожної з відвідуваних локацій. На запит, я можу приділити більше уваги одній із перелічених у маршруті локацій.

Усі локації пов’язані лаконічною і змістовною розповіддю про місто. Після цієї екскурсії в іноземних гостей з’явиться чітке розуміння того, що це за місто – Київ і як воно живе нині.
Упродовж перших 20 хвилин нас супроводжуватиме професійний фотограф. Фотографії гості отримають у подарунок увечері в день екскурсії або наступного дня.

Важливий момент: Якщо ви хочете супроводжувати своїх гостей під час екскурсії, будь ласка, оберіть максимум двох супровідників. Дякую!

Карта маршруту "Kyiv not Kiev"

Illustration

Усі локації пов’язані лаконічною і змістовною розповіддю про місто. Після цієї екскурсії в іноземних гостей з’явиться чітке розуміння того, що це за місто – Київ і як воно живе нині.
Упродовж перших 20 хвилин нас супроводжуватиме професійний фотограф. Фотографії гості отримають у подарунок увечері в день екскурсії або наступного дня.

Важливий момент: Якщо ви хочете супроводжувати своїх гостей під час екскурсії, будь ласка, оберіть максимум двох супровідників. Дякую!

Впливові іноземні гості, яким я проводила екскурсії під час великої війни:

Illustration

Девід Леттерман

Найвідоміший інтерв’юері комік світуIllustration

Френк Пітер Вільде стиліст, Берлін

Френк щодня фотографується в ліфті на підтримку України. Замовник @united24


Illustration

Мет’ю Девлін

Head of International Affairs at Uber.Замовник Uber Україна


Illustration

Мішель Азанавічус

Оскароносний режисер. Замовник @united24Illustration

Міша Колінз

Актор та режисер. Амбасадор @united24Illustration

Голівудські зірки

Мак Рейнольдс (рідний брат соліста Imagine Dragons і директор гурту), Тай Арнольд (режисер гурту), акторки Кетрін Винник, Іванна Сахно, @united24 

Illustration

Журналісти

Європейські журналісти  з Болгарії, Угорщини, Франції, Італії, Німеччини та Іспанії, @n_ost


Illustration

Кримська платформа

Екскурсія в рамках конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South” для гостей із країн Латинської Америки, Азії та Африки, @crimeaplatform

Illustration

Журналісти PEN

Італійські письменники, журналісти та культурні діячі в рамках програми "‘In Solidarity With Ukraine", @pen_ukraine та @ukrainian_institute

  • Тривалість екскурсії:2 години

  • Цільова аудиторіяіноземні гості

  • Комфортна кількість учасників: 15

  • Мова екскурсії:англійська

  • Вартість:від 15 000 гривень

Будь ласка, заповніть форму і я звʼяжуся з вами

Дякую Вам за запит!

Ми зв'яжемось з вами протягом найближчих двох годин. 

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Будь ласка, заповніть форму і я з вами звʼяжуся з вами

Illustration

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.